Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

W ofercie umieściliśmy produkty dla dzieci, zaprojektowane w charakterystycznym, zacisznym klimacie boho i przeplatanym z najpiękniejszym minimalizmem kompozycji. W zależności od indywidualnych potrzeb w Handmade Stories możesz wybrać spośród oświetlenia do pokoju chłopca lub dziewczynki aż dwa rodzaje produktów – abażury lub klosze do lamp wiszących, sufitowych i stojących. Mogą posłużyć za główne źródło światła bądź klimatyczny dodatek, który cudownie wyciszy i nastroi do snu.

Czym charakteryzują się masze klosze i abażury boho?

Wyróżniające się, niecodzienne motywy dziecięce zaciekawiają i wywołują uśmiech najmłodszych. Podświetlone, przyjazne grafiki umieszczone na naszych lampkach stojących, sufitowych i wiszących, odgonią każdy zły sen malucha. Zastosowane na abażurach najwyższej jakości hafty oraz wzory sprawiają, że nasze artykuły handmade na długo zagoszczą w dziecięcym, domowym zaciszu Waszego domu. Właśnie tak możemy opisać nasze klosze boho.

Postaw na jakość, bezpieczeństwo i estetykę kloszy

Produkty dla dzieci dostępne są w rozmaitych, neutralnych wariantach. W wielu realizacjach zdążyły udowodnić, że są przepiękną, a zarazem użytkową dekoracją wnętrz o różnych stylach. Wszystkie, proponowane przez nas klosze i abażury handmade do lamp wiszących, stojących i sufitowych są wyprodukowane z myślą o bezpieczeństwie najmniejszych. Używamy więc naturalnych materiałów, dzięki czemu wpisujemy się również w stylistykę boho.

Brzmi intrygująco? Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i odmień pokój swojej pociechy razem z nami!