Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ten typ produktów w naszym sklepie cechuje się rozbudowanym, ciekawym stylem wzornictwa – od minimalistycznych, prostych form do bogatych połączeń zawierających wiele składowych elementów. Za ozdobne dodatki boho posłużą tu bawełniane, ręcznie robione pompony oraz chwosty i frędzle. Oryginalny styl dekoracyjnych lamp przywodzi nam na myśl fantazyjny wnętrzarski styl orientu, coraz bardziej dostrzegalny również w pokojach dziecięcych. W ten sposób tworzymy żyrandole dla dzieci – zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

Boho – uniwersalna estetyka żyrandoli do pokoju dziecięcego

Niespotykane połączenie drewna i bawełny wpasowuje się w ten styl nienagannie. Ponadprzeciętny design oraz delikatna kolorystyka lamp dziecięcych świetnie komponuje się w pomieszczeniach utrzymanych zarówno w jasnych tonach, jak i zdecydowanych kolorach. Niezależnie więc od tego, jaką aranżację planujesz wykonać w pokoju dla dziecka, dla chłopca lub dziewczynki, nasze ręcznie robione żyrandole boho z pewnością będą idealnym, modnym dodatkiem!

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości żyrandol boho?

Nasze produkty do pokoju dziecka to wszechstronne projekty, które sprawdzą się w wielu różnych przestrzeniach – zarówno tych dla dziewczynki, jak i tych dla chłopca. Co więcej, mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie, na przykład dekoracyjną i funkcjonalną. Z powodzeniem będą kolorowymi karuzelami oraz niezbędnym oświetleniem podczas odrabiania lekcji czy rozwijania pasji. Postaw więc na nasze ręcznie robione żyrandole dziecięce i stwórz wyjątkową, estetyczną i bezpieczną przestrzeń dla swojego malucha!